Česká lékařská společnost Jana Evangelisty Purkyně
Národní autorizační středisko pro klinické laboratoře při České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně

Registrace mikrobiologické laboratoře

Registr - Registrace mikrobiologické laboratoře

Registrace mikrobiologické laboratoře (platí i pro dílčí specializace bakteriologie, mykologie, virologie, parazitologie)

  • pracoviště vyplní formulář NASKL pro vstup do Registru klinických laboratoří a odešle na adresu NASKL ČLS JEP, Sokolská 31, 120 26 Praha 2
  • zároveň s ním vyplní pracoviště Neveřejný formulář Společnosti pro epidemiologii a mikrobiologii a Společnosti pro lékařskou mikrobiologii ČLS JEP a odešle ho na adresu MUDr. Evy Žampachové (Virologie, Nemocnice České Budějovice, a.s., Boženy Němcové 585/54, 370 87 České Budějovice). Na základě vyplněných dat posoudí výbor mikrobiologické společnosti, zda registrující se laboratoř může být zařazena do Registru klinických laboratoří
  • své stanovisko sdělí výbor mikrobiologické společnosti NASKL, v případě souhlasu je pracoviště registrováno a je vydáno Osvědčení o registraci s platností na dobu 1 roku od data vydání.

Červen 2006

  Registr klinických laboratoří
  Soubor Verze Založeno Aktualizace Typ Velikost
Formulář Vstup do Registru klinických laboratoří 01 27.09.2014 22.11.2015 doc 71 kB
  Formuláře pro laboratoře

Přihlášení2005–2024 © Národní autorizační středisko pro klinické laboratoře | NASKL.cz Tvorba www stránek - i-CONSULT Data s.r.o.